اهدای لوازم منزل به خانواده های محرومین در مناطق عشایری استان

ش, 10/20/1399 - 12:49
توسط خانواده شهید شاخص جامعه عشایری کشور در سال 99 صورت گرفت:
اهدای لوازم منزل به خانواده های محرومین در مناطق عشایری استان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان از اهدای لوازم منزل به خانواده های محرومین توسط خانواده شهید شاخص جامعه عشایری کشور در سال 99 خبر داد.

سرهنگ ایزدی در این خصوص گفت: خانواده محترم و معزز شهید مدافع حرم حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی قلی زاده قشقایی به یاد سردار دلها و به نیابت از شهید شاخص جامعه عشایری کشور در سال 99 لوازم منزل از جمله یک دستگاه یخچال و تلویزیون و دیگر لوازم خانگی به عشایر مناطق محروم استان اهدا کردند.

وی ادامه راه شهدا در خدمت به مردم و فداکاری و کمک به مردم در مناطق محروم عشایری را از جمله اهداف خانواده بزرگوار شهید از انجام این عمل خیر و خدا پسندانه عنوان کرد.

ایزدی افزود: در راستای ادامه رزمایش مواسات و کمک مومنانه در مناطق عشایری همچنین سقف چند منزل روستایی در منطقه عشایری صمصامی مرمت و ایزوگام شد.

وی همچنین از اهدای کمک هزینه خرید گوشی همراه برای دانش آموزی در منطقه عشایری صمصامی خبر داد و گفت: کلیه هزینه های درمان و عمل جراحی چشم مادری در منطقه عشایری پرداخت و خانه این مادر تعمیر و سقف آن ایزوگام شد.

ایزدی تاکید کرد: با همکاری سپاه و بسیج سازندگی و خیرین و مردم نوعدوست استان و حتی کشور خدمت رسانی و محرومیت زدایی در مناطق عشایری استان با قوت و قدرت ادامه دارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.