کسب عنوان موفق ترین سازمان قشری در سطح بسیج در پنجمین جشنواره مالک اشتر بسیج

د, 10/29/1399 - 08:41
توسط ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری :
کسب عنوان موفق ترین سازمان قشری در سطح بسیج در پنجمین جشنواره مالک اشتر بسیج
ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری عنوان موفق ترین سازمان قشری در سطح بسیج در پنجمین جشنواره مالک اشتر بسیج را کسب کرد.

در پی کسب موفق ترین عنوان موفق ترین سازمان قشری در سطح بسیج در پنجمین جشنواره مالک اشتر بسیج توسط ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان فرمانده ناحیه سرهنگ پاسدار علی اصغر ایزدی در پیامی از همه کسانی که اقدامات خالصانه و بی یای آنان منجر به این مهم شد تشکر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

اینجانب خادم عشایر علی اصغر ایزدی بر خود لازم می دانم از همه عزیزان، سردار فرماندهی محترم سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در خصوص رهنمودها و عنایاتی که به ناحیه عشایری داشته اند، همکاران ناحیه عشایری، بسیجیان گرانقدر و گرانمایه، فرماندهان محترم حوزه ها و پایگاههای تابعه، فرماندهان محترم حوزه ها و پایگاههای تابعه، فرماندهان محترم گردانهای امام علی علیه السلام و بیت المقدس و به طور کل از جامعه عشایری استان شهید پرور و غیور چهارمحال و بختیاری، بالاخص خانواده محترم و معزز شهدا تقدیر و تشکر نمایم و این مهم حاصل نمی شد مگر با اقدامات خالصانه و بی ریای شما بزرگواران.

ان شاء الله خداوند متعال توفیق دهد با استعانت از امام زمان(عج) و در سایه توجهات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بتوانیم با قدرت و قوت همچون گذشته در مسیر خدمت به عشایر و تحقق منویات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گام برداریم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.