این مطلب ۹۹ بار خوانده شده

حلقه صالحین پایگاه حضرت معصومه(س) حوزه خواهران اصلاندوز در مسجد امام حسین(ع)برگزار شد

حلقه صالحین پایگاه مقاومت حضرت معصومه(س)حوزه خواهران با حضور تعلیم و تربیت ناحیه عشایری برگزار شد.

به گزارش بسیج عشایری از اردبیل،

مراسم معنوي حلقه صالحین پایگاه حضرت معصومه(س) حوزه خواهران با حضور تعلیم و تربیت ناحیه عشایری و فرمانده حوزه خواهران در مسجد امام حسین(ع) اصلاندوز برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین مرادی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه عشایری در این مراسم ضمن عرض تسليت اربعين حسيني در سخناني به تشريح فلسفه قيام امام حسين(ع) پرداخت و گفت: قيام آن امام همام سراسر درس اخلاق و آزادگي است و مكتب امام حسين (ع) مكتب عشق و شهادت است و در ادامه همه بسيجيان را به عبرت گرفتن از واقعه عظيم عاشورا دعوت کرد.

 

ایشان در ادامه افزود:قيام امام حسين(ع) براي احيای امر به معروف و نهي از منكر صورت گرفت و همه ما وظيفه داريم كه در جهت احياي اين فريضه واجب الهي در جامعه كوشا باشيم.

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه عشایری در ادامه به بیان اهمیت سبک زندگی اسلامی براساس آیات و روایات پرداخت و افزود:سبک زندگی خانوادگی در آیین اسلام همانند درختی است که ریشه ‌ها و ساقه ‌های آن بینش ‌ها و نگرش ‌های اعضای خانواده و شاخه‌ های آن را وظایف اعضای خانواده تشکیل می ‌دهد. باورها و اندیشه ها که ریشه های سبک زندگی خانوادگی می باشند، نقش اساسی در زندگی خانوادگی دارند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات