این مطلب ۵ بار خوانده شده
هادی سیاسی سپاه چهارمحال و بختیاری در نشست سیاسی بصیرتی در شهرکرد گفت:

مردم با ولایت‌مداری تهدید اقتصادی دشمن را به فرصت تبدیل می‌کنند

مردم ایران با پیروی از بیانات مقام معظم رهبری تهدید اقتصادی دشمن را یک فرصت دانسته و به یک جهش اقتصادی تبدیل می‌کنند.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری استان چهار محال و بختیاری منوچهر خلیلیان ظهر هادی سیاسی سپاه چهارمحال و بختیاری ،امروز در نشست سیاسی بصیرتی در شهرکرد اظهار داشت: نبرد اقتصادی دشمن با هدف ایجاد فاصله بین مردم و نظام اسلامی صورت گرفت اما مقاومت مردم و اطاعت از ولی امر مسلمین این توطئه را خنثی کرده است. وی با تبیین و تحلیل اقتصاد مقاومتی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: کشور ما از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالایی برخوردار است و به همین دلیل اقتصاد مقاومتی با همت مسئولین و کمک مردم ایران اسلامی قابل اجراست.

خلیلیان ادامه داد: اقتصاد مقاومتی معنایش اقتصاد ریاضتی نیست، قرار نیست مردم سختی بکشند، این همان شبهه‌ای است که توسط دشمنان ایجاد و برخی افراد ناآگاه آن را باور می‌کنند. هادی سیاسی سپاه چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اقتصاد ریاضتی مدلی است که رییس جمهور آمریکا برای نجات اقتصاد بیمار آمریکا و اروپا ارائه کرد که با کسری شدید بودجه مواجه شده بود.

وی تأکید کرد: امروز در جبهه اقتصادی و تحریم دشمن هم باید ایثار و فداکاری کرد و کشور ما با همت بالای مردم ولایت مدارش این تهدید اقتصادی دشمن را یک فرصت دانسته و به یک جهش اقتصادی تبدیل می‌کند. خلیلیان با تأکید بر ضرورت فراهم سازی بسترهای اجرایی این طرح در کشور اظهار داشت: مطالعات‌ نظری‌ و تجربی‌ نشان‌ می‌دهد که‌ سرمایه، نقش‌ مهمی‌ در رشد و توسعه‌ اقتصادی‌ دارد، افزایش‌ حجم‌ سرمایه، هم‌ به‌ طور مستقیم‌ به‌ صورت‌ یکی‌ از عوامل‌ تولید و هم‌ از طریق‌ افزایش‌ بهره‌وری‌ دیگر عوامل، سبب‌ بالا رفتن‌ اشتغال، تولید و رفاه‌ جامعه‌ می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات